wtorek, 22 maja 2018 Wzór podania o pracę dla kucharzaWarszawianka, 17.06.2018 r.
Markus Podbrożny
ul. Stalowowolska 281
44-392 Warszawianka

 
Sz. P. Dyrektor
Restauracja "Gastrofaza"
ul. Deptak Główny 2
44-222 Warszawianka
P O D A N I E  O  PRACĘW odpowiedzi na Pana ogłoszenie w lokalnej prasie, pragnę prosić o przyjęcie mnie na stanowisko kucharza w restauracji "Gastrofaza". 
Uważam, iż jestem najlepszym kandydatem na to stanowisko, ponieważ nie tylko posiadam wykształcenie gastronomiczne, ale też spore doświadczenie zawodowe w pracy na podobnych stanowiskach. Ukończyłem szkołę gastronomiczną w Warszawiance z wynikiem bardzo dobrym. Podczas nauki otrzymałem również pierwsze praktyki zawodowe. Zaraz po ukończeniu szkoły podjąłem pierwszą pracę jako pomoc kuchenna w lokalnych restauracjach, następnie wyjechałem na wyspy brytyjskie, by podjąć tam pracę w lokalach wyższej klasy. Po powrocie do Polski prowadziłem przez pewien czas - z dużym powodzeniem i uznaniem gości - kuchnię w jednej z Wrocławskich restauracji, jednak sytuacja rodzinna (założyłem rodzinę) skłoniła mnie do powrotu do mojej rodzinnej miejscowości, gdzie ubiegam się o pracę w Pana restauracji.
Dodatkowo jestem osobą, która z łatwością nawiązuje pozytywne relacje ze współpracownikami i ma predyspozycje do zarządzania kadrą pracowniczą. Jestem także punktualny i sumienny, co czyni mnie idealnym kandydatem na to stanowisko. Więcej szczegółów pozwoliłem sobie zawrzeć w liście motywacyjnym, który dołączam do niniejszego podania. W razie zainteresowania moją osobą proszę o kontakt i umówienie spotkania w dogodnym dla Pana terminie.


Z poważaniem,
Markus Podbrożny
Załączniki:
  • Kopia dyplomu ukonczenia szkoły
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • Ważna książeczka BHP
  • Ważne badania sanepidowskie
  • List motywacyjny
  • Curriculum Vitae

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.