środa, 7 lutego 2018
Kraków, 12 marca 2018 r.
Anastazja Banalna
ul. Śmieszna 23 m. 3
17-020 Kraków
tel. (12) 00 11 00 22
Firma Usługowa "USŁUGOPOL"
ul. Krośnieńska 128a
17-293 Kraków

P O D A N I E
W odpowiedzi na Państwa internetowe ogłoszenie o naborze na stanowisko starszego specjalisty ds. utrzymania porządku, zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do pracy w Państwa firmie. Uważam, że praca ta jest idealna dla mnie w zestawieniu z moim doświadczeniem zawodowym i zdobytymi wcześniej kwalifikacjami. 

Posiadam odpowiednie doświadczenie zawodowe zdobyte poprzez wieloletnią praktykę na podobnym stanowisku w firmie świadczącej usługi porządkowe zdalne. Dodatkowo do niniejszego podania dołączam referencje wystawione przez byłego pracodawcę, który rozwiązał ze mną stosunek pracy z powodu likwidacji zakładu.

Dodam tylko, iż jestem osobą dyspozycyjną i bardzo ugodową. Swoją pracę wykonuję skrupulatnie i rzetelnie. Dodatkowo nie jestem osobą palącą papierosy, więc nie potrzebuję wielu przerw podczas wykonywanych czynności porządkowych. Jestem też osobą o nastawieniu pedantycznym, co czyni ze mnie idealną kandydatką na stanowisko związane ze sprzątaniem.
Do niniejszego pisma dołączam swoje CV, list motywacyjny i referencje z poprzedniego miejsca pracy. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z poważaniem,
Anastazja Banalna

 Załączniki:
  • Curriculum Vitae
  • List motywacyjny
  • Referencje

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.