wtorek, 6 lutego 2018


Praca w kuchni - przykładowe podanie o pracę:


Warszawa, 12 grudnia 2018 r.
Krzysztof Kowalski
ul. Kowalewska 7/21
35-329 Warszawa
tel. 123 456 789
Sz.P. Dyrektor
Artur Wiśnia
Restauracja "Pycha"
ul. Zdechłego Schabu 7
00-123 Warszawa
P O D A N I E


W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone przez Państwa na łamach strony Liderpracy.pl pragnę zwrócić się do Państwa z prośba o zatrudnienie mnie na stanowisku pomocy kuchennej. 
Stanowisko to oraz praca w Państwa firmie odpowiada moim oczekiwaniom, zainteresowaniom oraz kwalifikacjom, które zdobyłem w innych przedsiębiorstwach o podobnej specjalizacji, bowiem przez ostatnie lata byłem zatrudniony jako kucharz i pomoc kuchenna w restauracji "Kuchnia Polska". Do moich głównych obowiązków należało dbanie o czystość w kuchni, przyrządzanie posiłków, przygotowanie substratów do gotowania oraz byłem też odpowiedzialny za zaopatrzenie kuchni w produkty pierwszej świeżości i wysokiej jakości.

Posiadam wszelkie niezbędne kwalifikacje i bogate doświadczenie niezbędne do pracy na tym stanowisku. Uważam też, że będę najlepszym nabytkiem dla Państwa restauracji.
Jestem osobą, która potrafi pracować pod presją czasu i doskonale radzi sobie w stresujących sytuacjach. Cechuje mnie łatwość nawiązywania kontaktów, pracowitość, punktualność i rzetelność. Do każdego stawianego przede mną zadania podchodzę profesjonalnie i z pełnym zaangażowania zapałem.

Na dowód w/w kwalifikacji dołączam CV oraz list motywacyjny, prosząc tym samym o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.


Z poważaniem,
Krzysztof Kowalski


Załączniki:
  • Curriculum Vitae
  • List motywacyjny

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.