sobota, 28 kwietnia 2018
Przykładowe podanie o prace na stanowisko elektryka.Warszawa, 12.05.2018 r.
Marian Kowalski
ul. Szarych Szeregów 22/3
01-320 Warszawa
tel.: 7727892993
e-mail: poczta@poczta.fm
sz. P. Dyrektor
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
F.U. Elektromex
ul. Wyzwolenia 22
01-222 Warszawa

P O D A N I E


W odpowiedzi na Pana ogłoszenie opublikowane na łamach Gazety Ogłoszeniowej zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do pracy w Pana firmie na stanowisko starszego elektryka. 
Jestem zdania, iż jestem najlepszym kandydatem na to stanowisko, ponieważ posiadam wykształcenie i uprawnienia do pracy na tym stanowisku podparte wieloletnim doświadczeniem zdobywanym podczas pracy na podobnym stanowisku. Ukończyłem Technikum elektryczne w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym, a po ukończeniu szkoły rozpocząłem pracę jako elektryk. Przez wiele lat doszkalałem się zdobywając różne certyfikaty i dodatkowe uprawnienia oraz umiejętności. Posiadam również odpowiednie referencje przekazane mi przez poprzedniego pracodawcę. Wszystkie dokumenty przesyłam Panu w załączeniu do niniejszego podania.
Dodatkowo nadmienię, że jestem osobą sumienną, pracowitą i punktualną. Łatwo nawiązuje kontakty ze współpracownikami i klientami. Posiadam także prawo jazdy kategorii B. 
Bardziej szczegółowych informacji na temat swojej osoby udzielę podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na którą przybędę w dogodnym dla Pana terminie. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Z poważaniem,
Marian Kowalski
Załączniki:
  • Curriculum Vitae
  • Dyplom technikum
  • Certyfikaty i szkolenia
  • Referencje
  • List motywacyjny

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.