sobota, 24 lutego 2018


Podanie o pracę na produkcji:


Miastko, 23.02.2018
Marcin Mądry
ul. Partyzantów 7
22-334 Miastko
tel. 3923823
e-mail: madry@jakaspoczta.pl
Sz. P. Dyrektor
Fabryka "Śrubex"
ul. Miejska 92
33-323 Miastko

P O D A N I E  O  PRACĘ
W odpowiedzi na zamieszczone przez Pana ogłoszenie w lokalnej prasie, zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do pracy w Pana firmie na stanowisko specjalisty do spraw produkcyjnych. 

Prośbę swoją popieram tym, że posiadam wykształcenie średnie techniczne i w przeszłości pracowałem już w fabrykach produkujących podobny do Pańskiej firmy asortyment. Tamże miałem też styczność z najnowszymi technologiami i zostałem przeszkolony z obsługi wielu przydatnych maszyn i urządzeń. Posiadam uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym i do spawania oraz do obsługi przyrządów tokarskich. Od wszystkich pracodawców posiadam także referencje, które pozwolę sobie dołączyć do niniejszego podania.

Jestem osobą sumienną, pracowitą, uczciwą i punktualną. Potrafię się też skupić na wykonywanych zadaniach i doskonale zaplanować swoją pracę. Jestem również osobą bezkonfliktową i szybko buduję pozytywne relacje ze współpracownikami. Dodatkowo posiadam prawo jazdy kategorii B i jestem do Pańskiej dyspozycji każdego dnia o dowolnej porze.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z poważaniem,
Marcin MądryZałączniki:
  • Curriculum Vitae
  • list motywacyjny
  • kopia dyplomów szkolnych
  • kopie uprawnień
  • zaświadczenie o niekaralności
  • referencje

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.