wtorek, 6 lutego 2018Wzór dla magazyniera:


Warszawa, 22 stycznia 2018 r.

Artur Brzęczyszczykiewicz
ul. Lotniskowa 22/3
01-001 Warszawa
tel. 123 456 321
Sz.P. Prezes
Marcin Marcinkowskiewicz
POLSKI MAGAZYN
ul. Siedemnasta 21
01-000 Warszawa
P O D A N I E


W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie opublikowane na łamach Państwa strony internetowej zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na stanowisko magazyniera. Praca ta spełnia wszelkie moje oczekiwania i odpowiada moim kwalifikacjom niezbędnym do piastowania tego stanowiska. 
Uważam, że jestem najbardziej do tej pracy osobą, ponieważ mam bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w różnych firmach na podobnych stanowiskach. Pracowałem już jako magazynier w dwóch firmach kurierskich i firmie handlującej płytkami ceramicznymi, a do moich obowiązków należał m.in. rozładunek dostaw z samochodów ciężarowych przy użyciu wózka widłowego, organizacja pracy moich podopiecznych, dbanie o porządek, właściwe i bezpieczne rozmieszczenie składowanych towarów, a także dbanie o przestrzeganie przepisów BHP.

Posiadam wykształcenie średnie techniczne i bogate doświadczenie zawodowe oraz niezbędne kwalifikacje do pracy na stanowisku magazyniera w Państwa firmie.
Jestem osobą dyspozycyjną, posiadam uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, łatwo nawiązuje kontakty i buduję pozytywne relacje ze współpracownikami, pracuję sumiennie i rzetelnie, a moją główną cechą jest uczciwość, punktualność i doskonała organizacja powierzonych mi zadań.
Do niniejszego podania dołączam potwierdzające mój dorobek CV oraz list motywacyjny, prosząc tym samym o jego pozytywne rozpatrzenie.

Z poważaniem,
Artur BrzęczyszczykiewiczZałączniki:
  • Curriculum Vitae
  • List motywacyjny
  • Skan uprawnień

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.