piątek, 9 lutego 2018


Gotowy wzór dla osób ubiegających się o pracę w kawiarni:


Gdańsk, 08.02.2018
Anna Kowalska 
ul. Jagiellońska 24/5
32-700 Gdańsk
Tel: 777-888-777

                                                                              Kawiarnia „Czas na kawę "
Aleja Zwycięstwa 1
32-700 Gdańsk
 
Podanie o pracęSzanowni Państwo,
Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie  - Anny Kowalskiej, do pracy w Państwa Kawiarni „Czas na kawę”, na stanowisko sprzedawca – barista.
Jestem absolwentką technikum gastronomicznego, dlatego znam specyfikę pracy w tego typu branży, potrafię nawiązywać kontakt z klientem i wpływać na zakup sugestią. Praca u Państwa w kawiarni, jest dla mnie szansą zdobycia drogocennego doświadczenia, oraz przekonania się, że moja wiedza teoretyczna ma też przełożenie na wiedzę praktyczną. Nie jest mi straszna praca w stresie – jeśli mam do wykonania kilka zadań, które są ograniczone czasowo, motywuje mnie to i skłania do większej efektywności. Moim marzeniem było zawsze pracować w kawiarni, dlatego wybrałam technikum gastronomiczne. Jeśli dadzą mi Państwo szansę wykazania się, pokaże Państwu pracę oddanego, kochającego swój zawód pracownika. 

Moimi zaletami są: oddanie pracy, zaangażowanie i uczciwość. Jestem osobą punktualną, ponieważ wiem, że w pracy w takim punkcie, jak Państwa, nigdy nie wiadomo, kiedy jeszcze jedna para rąk będzie niezbędna. Powierzone zadania wykonuję z wielką starannością, a czas wykonania tego zadania ograniczam do minimum. Mimo tego, powierzone mi zadanie wykonuje z nienaganną starannością.

Do podania, dołączam niezbędne dokumenty, które weryfikują moje wykształcenie, oraz wcześniej nabyte doświadczenie. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie przychylnie rozpatrzone. Wierzę, że zainteresowałam Państwa swoim podaniem i dadzą mi Państwo możliwość dalszej reprezentacji swojej osoby na rozmowie kwalifikacyjnej. Gwarantuję, że moją życzliwa, pełna energii i kreatywna osobowość spełni Państwa wymagania na to stanowisko.

Z poważaniem
Kowalska Anna

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.