środa, 1 sierpnia 2018Warszawa, 01.08.2018Anna Skos
ul. Żytnia 22/3
07-453 Warszawa
Tel: 500-900-400
anna.skos@adrespoczty.com 

                                                                   
Prezes Banku PKO BP
Pani Beata Jarząbska
ul. Sobieskiego 13
09-001 Warszawa
beata.jarzabska3@pko-bp.pl

Podanie o pracęSzanowni Pani,

W związku z ogłoszeniem zamieszczonym przez Panią w „Przeglądzie Administracyjnym”, chciałabym przedstawić moje zgłoszenie na etat pracownika biurowego w banku.
Ukończyłam studia magisterskie z Administracji na Uniwersytecie Gdańskim. Przez trzy miesiące odbywałam staż w sekretariacie zarządu nieruchomości „Nasz dom” we Wrocławiu. W tym czasie uczestniczyłam również w kursie „Zaplanuj profesjonalne biuro”, podczas którego zdobyłam praktyczne umiejętności przydatne w organizacji obowiązków.
W czasie trwania praktyk zawodowych prowadziłam systematyczne rejestry danych firmy z zakresu księgowości. Bardzo dobrze obsługuję komputer i programy MS Office. Potrafię pracować pod presją czasu i wiem jak radzić sobie ze stresem. Umiem myśleć analitycznie, więc bez trudu rozwiązuję problemy. Powierzone mi zadania wykonuję z największą dokładnością. Jestem osobą komunikatywną - chętnie angażuję się w zlecenia zespołowe.
Będąc wolontariuszem w Ministerstwie Finansów, miałam okazję przekonać się jak duża odpowiedzialność spoczywa na pracownikach, którzy decydują się na zatrudnienie w obszarze związanym z kapitałem. Rekomendacje, które otrzymałam od poprzednich pracodawców, poświadczają, że jestem osobą uczciwą i godną zaufania.
Do niniejszego podania dołączam niezbędne dokumenty. Jeśli moje zgłoszenie zostanie przez Państwa pozytywnie rozpatrzone, z przyjemnością przyjadę na rozmowę kwalifikacyjną. 

Z poważaniem
Anna SkosZałączniki:
  • Curriculum Vitae
  • List motywacyjny
  • Zaświadczenie o odbyciu stażu
  • Zaświadczenie o wolontariacie
  • Referencje
  • Certyfikat

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.