poniedziałek, 2 kwietnia 2018
Warszawa, 09.03.2018


Kamila Nowak
ul. Sokołowska 8/3
04-343 Warszawa
Tel: 791-800-700
kamila.nowak@poczta.com

                                                                     
Dom Opieki społecznej „Nad jeziorem"
ul. Kwiatowa 8
04-111 Warszawa

Podanie o pracę
Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na zamieszczone przez Państwa ogłoszenie na portalu „Nieść pomoc”, pragnę przedstawić moją kandydaturę na stanowisko opiekunki osób starszych.

W ciągu czterech ostatnich lat uczestniczyłam w kursach z zakresu opieki i pielęgnacji, gdzie poznałam charakterystykę poszczególnych chorób - między innymi Alzheimera, udaru czy Parkinsona. Ukończyłam także szkolenia w Wyższej Szkole Rehabilitacji, po których odbyłam półroczny staż w szpitalu na Bielanach.

W czasie wolnym od zajęć miałam okazję sprawować całodobową opiekę nad osobami cierpiącymi na demencję starczą, dzięki czemu mogłam zastosować zdobyte umiejętności w praktyce.

Jestem komunikatywna i bez trudu nawiązuję kontakt z podopiecznym. Cechuje mnie również cierpliwość i opanowanie – wiem, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Wyrażam gotowość do podjęcia odpowiedzialności spoczywającej na kimś, kto decyduje się na tę pracę.

Zdaję sobie sprawę z tego, że warto podejmować działania aktywizacyjne. Podczas warsztatów, które prowadziłam, udało mi się wypracować pewne mechanizmy, dzięki którym uczestnicy odzyskiwały siłę do walki ze schorzeniami.
Uczęszczam na regularne ćwiczenia sportowe, wpływające na prawidłową sprawność fizyczną, która umożliwia zaangażowanie się w pomoc przy osobach trudno poruszających się czy leżących.

W załączniku przesyłam wymagane dokumenty wraz z referencjami od poprzednich pracodawców. Mam nadzieję, że moja aplikacja zostanie przez Państwa zaakceptowana i będę mogła przybyć na rozmowę kwalifikacyjną w podanym przez Państwa terminie.
 

Z poważaniem
Kamila Nowak

Załączniki:
  • List motywacyjny
  • Curriculum Vitae
  • Kopie certyfikatów z kursów
  • Zaświadczenie o odbyciu stażu
  • referencje

LIST MOTYWACYJNY


POTRZEBUJESZ GOTOWEGO LISTU MOTYWACYJNEGO? WEJDŹ NA Praca.fm
Dziesiątki darmowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów.